niedziela, 2 lutego 2014

Przed wysyłką

Mam następne hafciki, które już miały polecieć do Celinki, ale... , ale o tym za chwilkę.

Martynka K. kl. IV, oddała takie cudeńko i wzięła na ferie dwa następne wzorki ...

Niezawodna Karolinka K. I kl.Gimnazjum, oddała następne i wzięła na ferie kilka zestawów... Przy okazji wielkie podziękowania składam p. Zosi, mamie Karolinki, za pomoc w wyszywaniu:)

 A tu już moja maleńka praca, ... chciałabym więcej, ale niestety - papierzyska mnie przygniotły:(

No i cały zestaw ...
... podpisany, wyprany, wygotowany i wyprasowany miał w poniedziałek lecieć do Celinki, ale dowiedziałam się, że koniecznie potrzebne są hafty dla miłośników sportów żużlowych... szybciutko poprosiłam o wzorek i dziś skończę pierwszy...
Nie lubię szyć tych samych wzorków, więc drugiego wyszyje moja córcia.

Dużo piszę tutaj o Celince, a nie wiem czy już ją pokazywałam...
16 maja ubiegłego roku w ŻYCIU NA GORĄCO ukazał się o Niej artykuł  i o Jej działalności. Muszę się pochwalić, że w w/w wywiadzie została również doceniona moja praca z Kolorowymi Niteczkami:)

Jak już się chwalę, to wspomnę jeszcze że bardzo często wysyłam swoje prace na różne kiermasze charytatywne... cieszę się, że chociaż w ten sposób mogę wspomóc chore dzieciaczki. Niedawno dostałam takie podziękowanie od Arturka - wspaniałego maluszka chorego na mukowiscydozę.

Właśnie zaczynamy ferie, dlatego wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, a przede wszystkim Kolorowym Niteczkom życzę wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku:)


Brak komentarzy: