niedziela, 23 grudnia 2012

Święta, święta

Co roku, przed świętami, bierzemy udział w kiermaszu szkolnym. Zarobione pieniądze przeznaczamy  na naszą działalność.
Oczywiście nasze Anioły ciągle przysyłają nam mnóstwo paczek z  potrzebnymi materiałami, ale "żywa" gotówka też jest potrzebna na zakup tego, czego w danym momencie nie mamy, a co nam jest niezbędne, typu czarna mulina (której zawsze potrzeba najwięcej), papier wizytowy, ramki, no i oczywiście opłaty pocztowe, przede wszystkim na wysyłanie hafcików na podusie.
W tym roku, ze względu na mój urlop, miałam mniejszą możliwość dopilnowania Kolorowych Niteczek, dlatego wszystko musiałam przygotować sama. Jedynie niezawodna Karolinka solidnie przygotowywała hafciki, nie tylko na karteczki, ale i na poduszki dla chorych dzieci - pokażę je w następnym poście.
Muszę jednak usprawiedliwić Niteczki -  w związku z przystąpieniem szkoły do projektów unijnych mają mnóstwo dodatkowych zajęć i mniej czasu na wyszywanie. Wszystko cieszyło się bardzo wielkim zainteresowaniem, co mnie niezmiernie raduje:)


Na zakończenie chcę moim Kolorowym Niteczkom, ich Rodzicom, Aniołom, Obserwatorom i wszystkim tu zaglądającym złożyć serdeczne życzenia...
Niech ten szczególny czas
Świąt Bożego Narodzenia
będzie dla Was okazją
do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,
w atmosferze pełnej miłości
i wzajemnej życzliwości,
a Nowy Rok, by stał się czasem
spełnionych marzeń i nadziei.

2 komentarze:

Klub szalonych robótek pisze...

Piękne prace!!! Wesołych Świąt!!!

t-renia pisze...

Radosnych , wesołych świąt dla Niteczek i rodziców takich wspaniałych dzieciaków:)